Кохання проти долі 1+1 / Любовь против судьбы (2017) всі серії
Страна: Турция


Режиссер: Улаш Инач, Атыл Инач


Жанр сериала: мелодрама, семейный, романтика


Продюсер: Санем Аяр


Сюжет серіалу "Коханння проти долі торрент":


Головні герої турецького серіалу "Кохання проти долі" ( "Любовь против судьбы" 2014 року) багата сім'я Йорюкхан, яка виростила в рідній Антакья вже не одне покоління. Основний бізнес сім'ї Йорюкхан - це багаторічне успішне вирощування гранатових дерев. Сімейні традиції Йорюкхан наказують в день пропозиції руки і серця своїй дівчині вручати НЕ кільце з величезним діамантом, а плід граната, який символізує довге заможне життя новій парі ...


Син сімейства, Кахрамана, теж не буде винятком. В той світлий день, коли він зрозумів, що гаряче любить красуню Дефне, він вручив їй плід граната. Після чого вони одружилися. Йшли роки, мама Кахрамана, Киймет, вже втомилася мріяти про онуків - поки у неї є сили, вона дуже була б рада няньчитися з спадкоємцями роду Йорюкхан. Але в результаті однієї аварії Дефне ніяк не може виносити дитину. Через це поступово характер Дефне починає псуватися, а сім'я чоловіка мимоволі підливає масла в вогонь. Де це бачено, щоб у такий заможної сім'ї не було спадкоємця, шлюб Кахрамана і Дефне триває без народження спадкоємця вже не один рік, пора щось робити ... Дефне дуже засмучена, вона майже в розпачі, але не знає, що їй ще зробити, щоб виносити малюка. Старше покоління розуміє: проблему треба вирішувати будь-якими методами. І свекруха починає вдаватися до рішучих кроків: вона умовляє Кахрамана і Дефне звернутися до допомоги сурогатної матері, таким шляхом отримати спадкоємця простіше простого, були б кошти. Адже справжня любов проти долі завжди перемагає.


Нарешті сурогатна мати для народження спадкоємця в турецькій мелодрамі "Кохання проти долі" знаходиться. Дівчину звуть Еліф. Вона дуже молода, бідна і терміново потребує грошей - якраз те, що потрібно для сім'ї Йорюкхан. Справа в тому, що у Еліф мама потрапляє до в'язниці, і відтепер на плечі Еліф лягають всі турботи про молодшу сестру на зло. Здавалося, угода взаємовигідна: Еліф народжує здорового малюка і чесно отримує чималу суму. Після чого назавжди зникає з життя сім'ї Йорюкхан ... Але мабуть, втрутилися вищі сили, і настав "Кохання проти долі" і для Еліф. Розрахунок матері Кахрамана виявився точний, і в покладений термін в родині Йорюкхан з'являється син-спадкоємець. Малюк росте не по днях, а по годинах, приносячи довгоочікувану радість від того, що тепер буде на кого залишити маєток родини Йорюкхан. А що ж Кахрамана і Дефне? Чи щасливі вони? Як далі складеться непроста доля головних героїв турецької мелодрами "Любовь против судьбы" торрент ( "Кохання проти долі")?


Історія Кахрамана і дівчата, яку він полюбить всупереч усьому - повна пристрасті і інтриг. Закоханим доведеться винести чимало випробувань на шляху до довгоочікуваного возз'єднання, тому що як можуть бути разом люди з різних світів, з різних верств суспільства. Здається, вони ніколи не повинні були зустрітися, а тим більше полюбити один одного. Але так буває, для кожного закоханої людини в цьому світі наяву настає день, коли написана доля ...


Наконец суррогатная мать для рождения наследника в турецкой мелодраме "Кохання проти долі" торрент находится. Девушку зовут Элиф. Она очень молода, бедна и срочно нуждается в деньгах - как раз то, что нужно для семьи Йорюкхан. Дело в том, что у Элиф мама попадает в тюрьму, и отныне на плечи Элиф ложатся все заботы о младшей сестре Назле. Казалось, сделка взаимовыгодна: Элиф рожает здорового малыша и честно получает немалую сумму. После чего навсегда исчезает из жизни семьи Йорюкхан... Но видимо, вмешались высшие силы, и настало "Кохання проти долі" и для Элиф. Расчет матери Кахрамана оказался точен, и в положенный срок в семье Йорюкхан появляется сын-наследник. Малыш растет не по дням, а по часам, принося долгожданную радость от того, что теперь будет на кого оставить имение семьи Йорюкхан. А что же Кахраман и Дефне? Счастливы ли они? Как далее сложится непростая судьба главных героев турецкой мелодрамы "Любовь против судьбы" ("Кохання проти долі")?


Скачать серіал "Кохання проти долі" всі серії торрент можна у нас на сайті в хорошій якості...

Файл:
Сериал Любовь против судьбы / Кохання проти долі (2 сезон)
Качество: WEB-DLRip
Перевод / Озвучка: Любительский одноголосый
Формат: AVI
Видео: XviD, ~ 1300 Кбит/с, 720x400
Аудио: Русский (MP3, 2 ch, 192 Кбит/с)
Размер: 18.13 ГБ

Скачать Торрент

Cкачиваний: 9106 | 


Файл:
Сериал Любовь против судьбы / Кохання проти долі (1 сезон)
Качество: WEB-DLRip
Перевод / Озвучка: Любительский одноголосый
Формат: AVI
Видео: XviD, ~ 1300 Кбит/с, 720x400
Аудио: Русский (MP3, 2 ch, 192 Кбит/с)

Размер: 46.8 ГБ

Скачать Торрент

Cкачиваний: 5962 |  Просмотров: 44 886


Кохання проти долі 1+1 / Любовь против судьбы (2017) всі серії Скачать torrent

Рекомендуем скачать:


Останній москаль 2: Судний день (2016)
Останній москаль 2: Судний день (2016)

Сериал Ведьма /
Сериал Ведьма / "Відьма" (1+1) (2016) (Все серии)

Серіал Наші пані у Варшаві (на 1+1 ) (2016)
Серіал Наші пані у Варшаві (на 1+1 ) (2016)

Киев днем и ночью / Київ вдень і вночі 2 сезон (2016)
Киев днем и ночью / Київ вдень і вночі 2 сезон (2016)

Правило бою / Правило боя (2017)
Правило бою / Правило боя (2017)


Комментарии:


Вика
Классный сериал ! Вообще супер! Советую посмотреть!

Ліза
Мені подобається


Добавить комментарий

Популярные фильмы...
Свингеры (2018)

Свингеры (2018)

Качество: WEB-DLRip Перевод: Оригинал Год: 2018 Страна: Украина Режиссер: Андрейс Экис Актеры:
Секса не будет!!! (2018)

Секса не будет!!! (2018)

Ориг. название: Blockers Страна: США Режиссер: Кэй Кэннон Актеры: Кэтрин Ньютон Лесли Манн Джон
Решение о ликвидации (2018)

Решение о ликвидации (2018)

Качество: ТS Год: 2018 Страна: Россия Режиссер: Александр Аравин Актеры: Игорь Петренко, Алексей
Ночная смена (2018)

Ночная смена (2018)

Страна: Россия Качество: ТS Режиссер: Марюс Вайсберг Актеры: Владимир Яглыч Павел Деревянко Ксения
Черновик (2018)

Черновик (2018)

Страна: Россия Режиссер: Сергей Мокрицкий Актеры: Никита Волков Евгений Ткачук Ольга Боровская Юлия
Лето (2018)

Лето (2018)

Страна: Россия Режиссер: Кирилл Серебренников Актеры: Тео Ю Роман Билык Ирина Старшенбаум Жанр:
ПРАВООБЛАДАТЕЛЯМ